Kiting - garance nejlepších služeb

GARANTUJEME VÁM TY NEJLEPŠÍ SLUŽBY - již od roku 2004!

Za co ručíme a co je našim cílem?

Tak předně je našim hlavním cílem vám poskytovat ty nejlepší služby v oblasti kitingu. Ať už jsou vaše cíle jakékoli. A abychom tyto závazky vůči vám mohli splnit, je potřeba neustále pracovat na zlepšování kvality našich služeb a tím i vaší spokojenosti. Na trhu jsme již od roku 2004 (v té době v ČR existovaly včetně nás pouze 3 firmy věnující se kitingu), a dnes patříme stále k jedné z největších a nejlepších kite škol v ČR.

Čím se odlišujeme od konkurence?

Jak již bylo řečeno, našim hlavním zájmem je vaše spokojenost. Proto vám místo kurzu pokud nevyjde počasí nenabízíme žádné náhradní programy v podobě jiných sportovních aktivit a rozhodně nepatříme k firmám, kterým jde spíše o kvantitu a nikoli kvalitu. Našimi zákazníky jsou z 90% osoby, které se kitingu chtějí i do budoucna opravdu věnovat a nekupují kurzy např. na slevových portálech. (jednou jsme to vyzkoušeli i my, ale zjistili jsme, že služby za danou cenu nikdy nemohou odpovídat dané kvalitě, takže tuto slevovou mánii rádi přenecháváme firmám, pro které není kvalita to nejdůležitější)

A jaký je náš důkaz kvality? Vy – naši klienti, kteří nás hodnotíte po každém realizovaném kurzu. Právě díky vašim poznatkům se můžeme neustále zlepšovat a být napřed konkurenci.

Jak k zákazníkům přistupujeme?

Vždy se snažíme k vám chovat tak, jak bychom chtěli, aby se někdo druhý staral a zajímal o nás samé, pokud bychom se svěřili do jeho rukou.

Kdo tvoří náš team?

Výběr kvalitních lidí je podle našeho názoru klíčové. Proto vždy velice pečlivě vybíráme hlavně naše kite instruktory, kteří jsou v přímém a nejdelším kontaktu s našimi klienty. Ještě před tím, než se pustí do výuky s klienty, absolvují několik školení, testů i ověření kvalit. Každý měsíc máme intenzivní porady a 2x ročně soustředění, kde instruktorům neustále vtloukáme do hlavy, že nejdůležitější je vaše spokojenost. A věříme, že se nám toto úsilí daří… (někteří z vás vyžadují na další kurz vyloženě „svého“ instruktora a jiného nechtějí. Už to napovídá, že je práce instruktora odvedena opravdu dobře.)

Důležité jsou nejen jejich znalosti kitingu a schopnosti vyučovat, ale také jejich empatie, trpělivost, orientace na spokojenost zákazníka a slušné vychování. Věříme, že právě toto jsou klíčové vlastnosti našich instruktorů, jejichž odměnou je právě vaše spokojenost po realizovaném kurzu!

Samozřejmě ale nechceme opomenout i pracovníky v pozadí! Jako je například klientský servis, který je zde pro vás od dotazů, přes objednávku až po detaily ke kurzu. A i zde záleží na kvalitě odvedené práce a snaze vám pomoci.

Chcete se dozvědět více?

Zde najdete v bodech, co konkrétně vám v našich kite kurzech nabízíme jinak!

Pokud vás zajímají reference zákazníků a co řekli o našich kurzech, více si přečte zde.
A jestli s námi už máte zkušenost, podělte se o ni a vložte vaši vlastní referenci!

Děkujeme za váš zájem.

Za team BEST KITES