Jak začít s kiteboardingem, landkitingem nebo snowkitingem

18.03.2014 - Iveta (Minet KITES.CZ)

V dnešní době již existuje nepřeberné množství kite škol, které nabízejí možnosti, jak tě naučit kiting, ať už jde o české kite školy nebo zahraniční kite školy přímo ve vybraných letních destinacích.

Nejdůležitějším kritériem pro výběr správné kite školy je:

• zjistit si reference, nebo pokud některý z vašich známých nějaký kite kurz absolvoval, zeptat se, jak byl s danou kite školou spokojen
  • dlouholetá praxe a legální oprávnění k výuce
  • zajištěný pronájem ploch, kde daná kite škola působí a vyučuje
  • žádné náhradní programy! V kurzu pouze kiting a pouze za dobrého počasí!
  • do kite školy si můžete předem i zdarma zavolat a poptat se, jakým způsobem vyučují, co je obsahem jednotlivých kurzů, v jakých lokalitách vyučují a jaké mají kite vybavení. Už telefon napoví, jak s tebou bude jednáno při kurzu.
  • zjistit si jméno na instruktora, a třeba si ho i prověřit, v dnešní době sociálních sítí a FB se jedná o snadnou záležitost. I podle jeho stop na veřejné síti si můžeš udělat představu o budoucí spolupráci. Nezáleží na tom, kolik soutěží daný instruktor vyhrál, protože to není žádná záruka toho, že umí kvalitně a dobře vyučovat a vést lidi.
  • garance vrácení peněz v případě, že kite škola nedodrží, co slíbila

Jak začít s kiteboardingem, landkitingem nebo snowkitingem

Toto je pouze náhled článku

Pro zobrazení celého článku se stačí přihlásitPřihlásit se
Nová registrace

autor: Minet KITES.CZ

Zaujal Váš článek "Jak začít s kiteboardingem, landkitingem nebo snowkitingem"? Doporučtě ho kamarádovi!

Vaše jméno:
Email kamaráda: