Časté otázky před koupí kurzu?!

20.03.2014 - Iveta (Minet KITES.CZ)

Když jsem úplný začátečník, jaký kurz vybrat?

Všechny kurzy, které najdete na webu v nabídce, jsou standardně určeny pro začátečníky. To znamená, že nemusíte umět nic, dokonce ani jezdit na lyžích nebo snowboardu. Kurzy pro pokročilé mají vždy jasné označení, jako např. ?1 denní snowkiting ? pokročilý?. Délku kurzu vždy vybírejte podle toho, jak jste učenliví a jaké varianty kitingu chcete v budoucnu provozovat. Takže opravdu učenlivým žákům stačí kratší kurz, těm méně šikovným nebo opatrným doporučujeme radši kurz delší.

Úplný přehled nabídky kite kurzů najdete zde:kompletní přehled kite kurzů

Jaký si mám vybrat termín a musím ho zvolit hned v objednávce?

Termín realizace kurzu je zcela na vás a není nutno vyplňovat požadovaný termín už při první objednávce, (zejména pak, pokud máte kurz jako dárek) pole nechte jednoduše prázdné. Jakmile budete znát termín, kdy se chcete kurzu účastnit, nebo až obdarovaný obdrží voucher na kurz ? sami si zavoláte 736 767 231 nebo napíšete na info@kite-skola.cz a požádáte o rezervaci termínu kurzu.

Časté otázky před koupí kurzu?!

Toto je pouze náhled článku

Pro zobrazení celého článku se stačí přihlásitPřihlásit se
Nová registrace

autor: Minet KITES.CZ

Zaujal Váš článek "Časté otázky před koupí kurzu?!"? Doporučtě ho kamarádovi!

Vaše jméno:
Email kamaráda: