!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se

Aktuality a články

Kategorie: Články - nauč se | Novinky - vše | Aktuálně | Kite kurzy | Kite centra

Pár slov o autorovi článků...

Boží Dar - stav sněhu
Boží Dar - stav sněhu Momentálně je na Božím Daru díky vydatnému sněžení v posledních 2 dnech velice kvalitní sněhová pokrývka. Nečekejte proto na výběr termínu svého kurzu a přijeďte co nejdříve!

Užijte si snowkiting v prašanu!

Navíc nyní při objednávce kurzu v pracovním týdnu můžete vyhrát snowkiting bundu v hodnotě 4.490 Kč zdarma + od nás získáte při rezervaci ubytování na 1 noc free!
Snowkiting centrum Boží Dar
Snowkiting centrum Boží Dar Ptáte se na termíny snowkiting kurzů na Božím Daru? Vyberte si termín kdy se vám to hodí od počátku ledna do konce března, protože my učíme pořád!

Bezkonkurenčně největší sowkiting centrum, shop i půjčovna na Božím Daru ? BEST KITE SCHOOL.

Spoléhejte na jistotu a přijďte k nám. Zajistíme vám full servis, včetně zajištění ubytování i sportovních aktivit se slevami pro vaše přátele či děti?

Navíc bezkonkurenčně v poměru servis / kvalita / cena.
Ubytování na Božím Daru
Ubytování na Božím Daru Kdokoli z vás, kdo se zúčastní snowkiting kurzu na Božím Daru v období od 17.12.2009 do 28.2.2010 od nás při realizaci kurzu v pracovním týdnu může mít na 1 noc UBYTOVÁNÍ ZDARMA!

UBYTOVÁNÍ zajistíme i pro ty, kteří se kurzu účastní o víkendech a to v ceně 230,- Kč / noc, včetně dopravy z ubytování na místo kurzu a zpět!

Celkově vás tak pobyt i kurz vyjde mnohem levněji !

Ubytování zdarma
Soutěž o kite kurz
Soutěž o kite kurz Už máte dárek pro své blízké? Že ne, tak zkuste štěstí v naší soutěži, kterou jsme pro vás před vánoci připravili. 3x 1/2 denní kurz za 790 Kč. Stačí jen odpovědět na jednoduchou otázku...

3x snowkiting kurz
Čas vánočních dárků!
Čas vánočních dárků! Nedejte jen dárek, darujte skvělý zážitek!

Pro všechny, kteří objednají speciální dárkové balení "COŽE, ZASE PONOŽKY?! a to nejpozději do 23.12.09 získají nejen originální poukaz i s ponožkami, ale také velkou spoustu dalších výhod!

Originální a jedinečný dárek
Opět rozdáváme kurzy...
Opět rozdáváme kurzy... Objednáte-li si libovolný snowkiting kurz v průběhu měsíce 9,10,11/09 může ho někdo z vás získat úplně zadarmo!

Ze zaslaných objednávek vylosujeme jednoho výherce...

snowkiting kurz zdarma
Hledáme instruktora
Hledáme instruktora Team Best hledá instruktora do svého teamu pro lokality:
Boží Dar
Rujána, Německo


Přidejte se k nám... čtěte více na tomto odkaze:

hledáme instruktora
Šťastní výherci !
Šťastní výherci ! Pokud sledujete náš web jistě víte, že před časem byla možnost vyhrát kite kurz zdarma pouze díky vyplnění jednoduchého formuláře.

Soutěže se zůčastnil velký počet lidí a z nich jsme vybrali nakonec 4, kteří s námi na kite kurz odjeli. Zde je report z uskutečněného kurzu:

Rujána výherci kurzu
Výherce kurzu zdarma
Výherce kurzu zdarma Během měsíce července byla opět možnost, aby jeden z vás vyhrál 3-denní kite kurz na Německé Rujáně. Stačilo pouze najít na webu 3 soutěžní kódy a tyto odeslat v objednávkovém formuláři. Výhercem kurzu pro měsíc červenec se stal pan Michal Stoklasa. Gratulujeme a přejeme spoustu skvělých zážitků.
Doprava na kurz Rujána
Doprava na kurz Rujána Od počátku srpna nyní nově v nabídce možnost společné dopravy na kite kurz v Německu - Rujána pohodlně několika místným transportérem. Nabídka platí i pro kitery, kteří chtějí využít možnost společné dopravy... Čtěte více v následujícím odkaze

Doprava na kurzTelefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube