!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se

Aktuality a články

Kategorie: Články - nauč se | Novinky - vše | Aktuálně | Kite kurzy | Kite centra

Pár slov o autorovi článků...

Přidáš se na Rujánu?
Přidáš se na Rujánu? V termínu 28.4. - 1.5. vyrážíme konečně na oblíbenou Rujánu v Německu. Odjezd v pátek odpoledne 27.4., příjezd 1.5. ve večerních hodinách.

Zvýhodněná cena: 3 denní kiteboarding kurz + 1 den půjčovna + doprava z Prahy a zpět 6900 Kč/osoba.
PŘIDEJTE SE K NÁM!

Termín je zvolen ve dnech volna, takže budete potřebovat pouze 1 den dovolené.

Vítaní jste i v případě, že máte zájem jen o spolujízdu a vlastní ježdění nebo testování kite vybavení zdarma!

Více informací: 736 767 231, info@kite-skola.cz
Nabídka práce u BEST KITES
Nabídka práce u BEST KITES Hledáš zajímavou práci? Baví tě kiting a chceš spojit zábavu s prací? BEST KITES právě vypsal nové volné pozice...

Nabídka práce u BEST KITES
Snowkiting sezóna na Božím Daru ještě pokračuje!
Snowkiting sezóna na Božím Daru ještě pokračuje! Snowkiting sezóna je ve většině míst už u konce. Posledním místem, kde lze absolvovat kurzy snowkitingu je v našem kite centru na Božím Daru. I po tomto teplém víkendu máme na louce stále sníh. Proto pokud se ještě chcete svézt, neváhejte!

Snowkiting kurzy - Boží Dar
BEST KITES SNOWKITING OPEN
BEST KITES SNOWKITING OPEN Během víkendu 4.-5.2. se na Božím Daru uskuteční snowkiting akce s názvem BEST KITES SNOWKITING OPEN!

Srdečně zveme všechny, kteří si chtějí snowkiting vyzkoušet, zejezdit si, otestovat zdarma kite vybavení, pobavit se nebo najít nové kite přátele!



TĚŠÍME SE NA VÁS
TEAM BEST KITES


BEST KITES SNOWKITING OPEN
Video z Kapverdských ostrovů
Video z Kapverdských ostrovů Kapverdské ostrovy jsou hitem letošní zimy, kam vyrazit do tepla. Na videoarchiv \"Ženy na cestách - Kapverdské ostrovy\" se můžete podívat na následujícím odkaze:

video Kapverdské ostrovy, Sal
Spolujízda - za snowkitingem na hory
Spolujízda - za snowkitingem na hory Tak jako loni, i letos vám nabízíme možnost spolujízdy do lokalit: Vysoké nad Jizerou nebo na Boží Dar. Vhodné zejména pro ty, kteří nemají možnost využití vlastního automobilu, studenty nebo jen nechtějí jet úplně sami. Cena je 250 Kč / oba směry. Na termínech se lze dohodnout na: info@kite-skola.cz

Spolujízda
1 denní snowkiting + 1 den půjčovna
1 denní snowkiting + 1 den půjčovna Po 1 denním snowkiting kurzu ti zdatnější z vás mohou umět vše, co budou pro provozování snowkitingu potřebovat, ale i tak, když už pojedete na hory, většinou je to na víkend... Proto ideální způsob, jak dobře a levně využít druhý den je právě samostatným procvičováním naučených technik z prvního dne kurzu...

1 denní snowkiting kurz + 1 den půjčovna
Půjčovna kitů ZIMA 2011/2012
Půjčovna kitů ZIMA 2011/2012 Během zimní sezóny 2011/2012, tj. od 1.12. do 31.3. lze denně využít kite půjčovny na Božím Daru nebo ve Vysoké nad Jizerou. A to bez nutnosti předchozí rezervace. Stačí dorazit do našeho centra a kite vám vypůjčíme. (potřeba je pouze znalost ovládání)

K vypůjčení budete potřebovat:

- složit vratnou zálohu za vybavení (zákazníci kite-skola.cz nebo kites.cz pouze 1500 Kč)
- předložit platný průkaz totožnosti
- v rychlosti sepsat smlouvu o vypůjčení vybavení

V půjčovně jsou k dispozici draci jako: Best Nemesis HP3, Best Kahoona V4 nebo CF Sculp, dále také nové trapézy Bestkiteboarding i tréninkoví draci CF. Půjčovna vás vyjde velmi levně. Pokud si vypůjčíte např. nafukovací kite v kompletu o velikosti 9 nebo 11m ve dvojici na 4 hodiny, zaplatíte každý pouze 234 Kč!

V případě, že jste u nás neabsolvovali žádný kurz nebo nevyužili jiných služeb, neplatí pro vás zákaznická 15% sleva a půjčovna vás vyjde na 275 Kč. Což je i tak bezkonkurenční cena. (Našim zákazníkem s nárokem na slevy se stáváte automaticky po využití některých z našich služeb kite kurzů nebo nákupu kite vybavení)

Informujte se na tel. 736 767 231 nebo na e-mailu: info@kite-skola.cz

Ceník kite půjčovny
Základní kite kurzy
Základní kite kurzy Uvažujete jak s tímto sportem začít.. nevíte jestli to bude sport pro vás.. jestli to zvládnete?

Nejjednodušší variantou je základní kurz kitingu. Pokud vás kurz zaujme, můžete pokračovat v pokročilém kurzu a doplatíte pouze rozdíl ceny od 1 denního nebo 2 denního kurzu!

Jak takový seznamovací základní kurz probíhá se můžete podívat zde: https://picasaweb.google.com/106602072794246773514/PrahaZakladniKiteKurzy

Foto z kite kurzů
Landkiting kurzy
Landkiting kurzy Léto nám pomalu končí a tak je ta správná chvíle, kdy využít kurzů landkitingu! Kdy jindy, než na podzim by byla vhodnější doba?

Landkiting kurzy na travnatých plochách se pořádají v Ostravě i Praze a to jak ve všedních dnech tak o víkendech. Stačí si vybrat!

V těchto lokalitách se na vás těší instruktoři: Patrik, Lukáš, Marek, Michal a Vlasta.

Objednávku kurzu provedete prostřednictvím tohoto formuláře:
http://www.kite-skola.cz/objednavkovy-formular.html

Více o landkitingu...



Telefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube