Aktuality a články

Kategorie: Články - nauč se | Novinky - vše | Aktuálně | Kite kurzy | Kite centra

Pár slov o autorovi článků...

Poslední termín Rujána -20%
Poslední termín Rujána -20% Poslední víkendový termín na kiteboarding kurz na Rujáně v Německu je naplánován na 23-25.9. (3 denní) nebo 24.-25.9. (2 denní)

V případě vašeho zájmu objednávejte kurz na: http://www.kite-skola.cz/objednavkovy-formular.html

NA TENTO TERMÍN SLEVA -20% Z CENY KURZU!

Možnost společné dopravy: odjezd Hradec Králové, Praha, Děčín. Cena 1000 Kč / obě cesty.

Objednejte zde
VÝHERCE zájezdu do Řecka
VÝHERCE zájezdu do Řecka Přihlásili jste se právě u nás na jeden z kite kurzů na Rujáně nebo v Řecku v období mezi 1.6. až 31.8.2011?

Ze všech přihlášených účastníků kurzu jsme na ostrově Kos za přítomnosti svědků vylosovali jednoho šťastného výherce.

Výherce zájezdu za 23.900 Kč
Výherce lycry - soutěž facebook
Výherce lycry - soutěž facebook Kdo klikl na 'to se mi líbí' a přidal si naše stránky BEST KITES na facebooku do oblíbených, měl možnost vyhrát kvalitní kite lycru v hodnotě 790 Kč.

Vylosovali jsme jednoho výherce, kterým se stal: Karel Horka

Gratulujeme!

Soutěž o kite lycru
Vyhrajete VY? - zájezd za 23900 Kč
Vyhrajete VY? - zájezd za 23900 Kč Budete to právě Vy, kdo vyhraje zájezd za 23.900 Kč na řecký ostrov Kos v příštím roce?

Vylosování výherce proběhne dne 21.8. ve večerních hodinách v našem kite centru na ostrově KOS!

Řecko za 23900 Kč zdarma
Společná doprava
Společná doprava Chcete jet na kurz, ale nechcete jet sami nebo nemáte s kým? Využijte možnosti společné dopravy! A to pouze za 1000 Kč / osoba cesta z Prahy na Rujánu a zpět.

Pro konkrétní termíny odjezdů nás kontaktujte na e-mailu: info@kite-skola.cz
Kite camps
Kite camps Pojeďte s námi na jeden z námi pořádaných kempů do Řecka nebo na Rujánu a užijte si spoustu zábavy!

Na výběr je z těchto druhů kempů:
FREESTYLE KITE CAMP
GIRLS KITE CAMP
CELOROČNÍ KITE KEMPY

- u všech je možno využít společnou dopravu na místo i zajištění ubytování a to vše za skvělou cenu!

Přihlaste se na kurz ještě dnes: objednávkový formulář
1.termín kurzu Rujána, Německo
1.termín kurzu Rujána, Německo Pro všechny, kteří mají zájem o kurz na německé Rujáně:

možno rezervovat kurz již od 20.6.2011, Nejbližší volné termíny kurzů jsou: 20.-22.6. / 22.-24.6. / 24.-26.6. Lze domluvit také společnou dopravu z Prahy.

Rezervujte jednoduše prostřednictvím tohoto objednávkového formuláře
Zahájen provoz centra KOS,ŘECKO
Zahájen provoz centra KOS,ŘECKO Již nyní na konci května zahájen provoz našeho letního kite & ws centra na ostrově Kos!

Výborné podmínky pro ježdění i začátečníky. Nyní 30-35m mělčina přímo před základnou, až 60m kousek dál.

Týdenní předpověď stále hlásí větrné počasí. Jezdíme každý den!

Kiteboarding Řecko
ZDARMA zájezd za 23.900 Kč
ZDARMA zájezd za 23.900 Kč Získej zájezd v hodnotě 23.900 Kč zdarma!

Jak? Stačí se přihlásit do libovolného kite kurzu do Řecka nebo na Rujánu jako jeden z prvních 100 přihlášených. Jen z těchto prvních 100 lidí bude vybrán jeden, který získá tento zájezd ZADARMO!

do Řecka ZDARMA
Řecko -30%!
Řecko -30%! Chystáte se na kite kurz do Řecka? Máte volno v červnu?

Pak využijte nejen skvělé ceny kurzu, ale i levných předsezónních zájezdů!

Navíc budete hrát o zájezd v hodnotě 23.900 Kč!

Řecko -30%