Kiting - o autorovi článků

O autorovi...

Autor: Iveta Minářová

Zkušenosti: kitingu se věnuji již od roku 2004, dlouhodobě jsem působila jako instruktorka kitingu v ČR i v zahraničí a měla tak s klienty přímý kontakt. Studentka FTVS UK Karlovy - obor powerkiting, napsala jsem vespolupráci s Michalem Kludlíkem 64stránkový výukový "Kite manuál".

Dnes vedu celou kite-školu BEST KITES, team instruktorů a denně pracuji na zdokonalování sebe sama v tomto odvětví a v oblasti poskytování kvalitních služeb klientům. Tento rok jsem obdržela také certifikát "trenéra kvality služeb" který chci uplatnit i v naší firmě BEST KITES.

Hlavní cíl: poskytovat kvalitní služby v oblasti kitingu a pomáhat začátečníkům, kteří se tomuto sportu chtějí věnovat

Proč si myslím, že vám mohu pomoci s vašimi otázkami?

Dnes je v ČR jen hrstka lidí, kteří se kitingu věnují tak dlouhou dobu jako já a věnují se mu opravdu denně. Zkušenosti, které jsem za dobu 10 let, co se denně pohybuji v tomto odvětví načerpala jsou nenahraditelné. Kolik jsem toho zažila, viděla, odučila... to je praxe, kterou vám nyní můžu předat v mých výukových článcích. A právě proto vím, že pro vás budou mít velkou hodnotu.

Přeji vám fajn čtení!

Vybrat si můžete z těchto kategorií: Kiteboarding (voda) | Landkiting (zem) | Snowkiting (sníh)