reference našich zákazníků z kite kurzu

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Vložit vlastní referenci

Super odpoledne

super úvod do zacházení s kitem. Doba trvání tak akorát, aby začátečník vydržel se silami. A navíc objasnění záhady tajemných kruhů v trávě :-)

2020-05-10 23:07:19

Kite na trávě

Kite kurz jsem dostal dárkem a byl jsem rád, že jsem se kurzu mohl zúčastnit. Instruktor nám vše vysvětlil, upozornil na možná rizika a následně nám vše ukazoval a běhal mezi námi( byli jsme 4). Rozhodně doporučuji se vhodně obléct. Byli jsme v Praze a dost tam studeně foukalo. Vše mě bavilo, jsem rozhodně rád, že jsem si to vyzkoušel a řekl bych, že jsem nebyl úplně marný, ale nejsem cílová skupina tohoto sportu. Doporučuji dvoudenní variantu kurzu!!!

2020-05-05 14:58:10

Let na trávě

Landkiting jsme dostaly jako dárek a bylo to v Praze Uřínevěs na trávě. Našim instruktorem byl Alex, který nám nejprve všechno krásně vysvětlil a pak nám nechal hromadu času si to vyzkoušet. Za každým stále chodil a pomáhal mu, zkoušeli jsme i jiné velikosti kitů. Pak už pomoc nebyla tak potřebná :) Pozor když má někdo méně kil jako já, vítr celkem unáší ale Alex mě radeji jistil až dokym jsi nebyl jistý že to zvládnu sama. Kurz se nám moc líbil a netušily jsme, že se za jeden den naučíme tolik.

2020-05-05 12:48:55

Pěkný kurz u Prahy v době koronaviru

První termín kurzu na lyžích v zimě v Krkonoších nám bohužel nevyšel, nebyl vítr. V náhradním termínu, v době corona karantény, nám vyšlo nádherné počasí i vhodný vítr. Na trávě u Prahy, s rouškou, moc jsem ocenil Ivety profesionální přístup. Naučil jsem se nutný základ nejenom o řízení, ale i o bezpečnosti a rizicích. Určitě jsem na kitovoání dostal ještě větší chuť.

2020-04-23 14:58:22

Nadšení

Kolem kitingu se pohybuji asi uz tri roky. Do posud jsem vsak nekitingovala, jen hlidala na vode memu muzi prkno a byla jsem asistentem ke startovani draka do vzduchu. Rikala jsem si, ze je na case se stat rovnocennym partakem a take si trochu zajezdit ! Muj prvni kurz jsem absolvovala tady Kites.cz a neudela jsem chybu? protoze me 50 na 50 % rozhodlo ve prospech nadseni pro kiting. Kurz s Ivetou byl pro me jednim z nejlepsich zazitku, co jsem s kitingen zatim zazila. Hned jsem si domluvila pokracovani aby se me schopnosti pod vedenim skoly zlepsovaly. Kurz s Ivet urcite doporucuji !! A urcite neudelate chybu, kdyz se sverite odbornikum-instrukorum ze skoly Kites.cz

2020-04-23 12:10:53

Skvelé intro

Super intro do kittingu, človek sa niečo naučí aj zabaví a určite pôjdem na další kurz s Kites týmom.

2020-03-18 16:08:51

Skvely kurz v Praze

Cely kurz s Ivetou byl super! Vsechno perfektne vysvetlene, skvela zabava a profesionalni pristup. Odemne mate 100% doporuceni vsem znamym. Uz se tesim na dalsi kurz, ktery si u vas objednam!

2020-03-18 12:42:42

<<<101112131415161718>>>   Strana 14 z 39