Snowkiting kurzy v kite škole BEST KITES

Pokud jste se pro tento skvělý sport nadchli stejně tak jako my, snowkiting kurzy v naší kite škole pro vás budou tou nejlepší vstupní branou do světa kitingu. A jestli jste se rozhodli pro snowkiting kurz na lyžích nebo snowboardu, nabízíme vám zaručeně nejširší škálu variant přímo vám na míru. Jste-li začátečník, pokročilý nebo kiter, co se chce naučit skákat, u nás si jistě vyberete.

Z jaké nabídky snowkiting kurzů si zde můžete vybrat?

V této sekci vám nabízíme celkový přehled nabídky snowkiting kurzů, které pořádáme po celé ČR v několika lokalitách, které byly pečlivě vybírány pro ty nejlepší sněhové a povětrnostní podmínky.

Základní kite kurz - začátečník
1 denní kurz snowkitingu - začátečník DOPORUČUJEME!
Kurzy snowkitingu pro pokročilé
2 denní kurz snowkitingu - začátečník
Týdenní kurz snowkitingu - začátečník
Kapverdy - léto v zimě

Kde se kurzy na sněhu pořádají?
Detailní popisy center kde vyučujeme najdete zde: KITE CENTRA.

Ke všem objednaným kurzům nyní navíc:

GARANCE REALIZACE KURZU: nebude-li sníh, máme pro Vás variantu travních lyží. Výuka je totožná jako na sněhu.

Hlavními přednostmi naší kite školy BEST KITES jsou:

- spokojenost absolventů z realizovaných kite kurzů
- garance realizace kurzu (učíme pouze za příznivého počasí - žádné náhradní programy jako jinde!)
- skvělý tým nadšených instruktorů, kteří se pro vaši spokojenost přetrhnou :)
- nejširší nabídka kite kurzů na českém trhu za skvělou cenu
- více si můžete pročíst zde: výhody pro vás

Co je to snowkiting?

Snowkiting patří mezi nejprogresivněji se rozvíjející sporty u nás. Stává se stále populárnější pro stovky lyžařů i snowboardistů. Ptáte se proč? Máme pro Vás jednoduchou odpověď. Snowkiting je právě ten sport, který vyřešil dlouhé fronty u vleku na zledovatělých sjezdovkách s permanentkami za několik set nebo tisíc korun.

Všichni, kdo dosud krásy snowkitingu poznali jsou doslova ohromeni tím, co jim tento novodobý sport nabízí. Vše, co k jeho provozování potřebujete je jen kite, sníh, trocha větru a něco na nohy. Nepotřebujete žádné kopce, sjezdovky se spoustou umělého sněhu, raily ani silné nervy. Dokáže zaujmout jak milovníky přírody, tak i adrenalinové nadšence!

Představte si zasněžené vrcholy hor, prostornou planinu, čisté nebe, jasně zářící slunce a stopy zvěře v netknuté sněhové pokrývce! Ať už jezdíte na lyžích, či snowboardu, nepotřebujete k tomu žádné kopce, neboť tento sport Vám umožňuje hned 3 verze. A to jezdit po rovině, s kopce a dokonce i do kopce! Dokážete si představit tu volnost, kde se reliéf krajiny mění každou chvíli, pustá planina se střídá s prudkými kopci i rovinou? A to není zdaleka vše. Můžete dělat i různé skoky a efektní triky, které jen tak ve volné přírodě bez 3-hodinového výšlapu neuděláte. Zdá se Vám to vzrušující? Ano, to tento sport opravdu je a my jsme velice rádi, že Vám tuto možnost na rozdíl od horských středisek v zimním období můžeme nabídnout.