Kite zájezd zadarmo!

ZÁJEZD V HODNOTĚ 23.900 KČ ZADARMO!

Chcete jet letos na kite kurz, ale stále odkládáte termín nebo zvažujete, s kým vlastně pojedete? Dáme vám ten nejlepší důvod rozhodnout se právě dnes!

Nejen, že absolvujete kurz za tu nejlepší cenu u profesionální kite školy, ale navíc máte šanci ještě vyhrát zájezd!

Jak na to? Přihlaste se právě u nás na jeden z kite kurzů na Rujáně nebo v Řecku v období mezi 1.6. až 31.8.2011 a máte šanci jet na parádní kite dovolenou úplně zadarmo!

TENTOKRÁT NEROZDÁVÁME ZDARMA JEN KURZY, ALE CELÝ ZÁJEZD!!!
                       Losovat se bude pouze z prvních 100 přihlášených účastníků!

Neváhejte a přihlaste se do kurzu, šance na výhru je vysoká! Kde jinde vám dají zájezd zadarmo?

Podmínky zařazení do soutěže:

- objednejte si libovolný kurz prostřednictvím objednávkového formuláře
  (2 denní, 3 denní, Týdenní – pro začátečníky nebo pokročilé)
- vyberte si termín
- proveďte platbu

Ze všech přihlášených na letošní kite kurz na Rujánu a Řecko vybereme po dosažení stého účastníka (nejpozději však k 15.8.2011) jednoho, který pojede zdarma na zájezd v Řecku v hodnotě 23.900 Kč!

JE TO TA NEJLEPŠÍ MOŽNOST, JAK ZAVRŠIT ABSOLVOVANÝ KURZ IDEÁLNÍ DOVOLENOU!

Losování proběhne veřejně v jednom z našich kite center (Rujána nebo Řecko) z losovací krabice, které předem oznámíme na našich serverech v sekci novinky.

Zájezd zahrnuje: dopravu, ubytování, týdenní půjčovnu kite materiálu, ježdění, 1 výlet do termálů, grilování a skvělou zábavu.
Termín: 8.9.-18.9. (9.9.-16.9. osmidenní pobyt)

A další výhody?
Při přihlášení do 30.5. získáte -500 Kč slevu na kurz!
Automaticky získáte 15% slevu na půjčovnu, kdykoli a v jakémkoli našem centru!
Při rezervaci termínu kurzu v Řecku v období 1.6. až 30.6. -30% sleva na kurzy!

Tak na co ještě čekáš? Buď mezi prvními, jeď na kurz levněji a vyhraj!

TEAM BEST KITES SCHOOL
Líbí se ti naše akce? Klikni na odkaz "To se mi líbí" a získej navíc ještě dárek!