!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se
Kite vybavení v centech Best Kites škola

KITE VYBAVENÍ POUŽÍVANÉ V KITE KURZECH

V našich kurzech používáme to nejbezpečnější vybavení vhodné pro začátečníky i pokročilé. Jednotlivé typy kitů od velikosti 2m2 po 14m2 vybíráme vždy na základě povětrnostních podmínek a zkušenostech klientů. Nemusíte se tedy obávat, že bychom pro vás nenašli vhodné vybavení.Ke kompletním nafukovacím a komorovým kitům, kiteboardům a mountainboardům vám bezpochyby zajistíme i vhodnou velikost trapézu, přilby a neoprenu.

V kite kurzech používáme vybavení od předních světových značek Bestkiteboarding a Crazyfly. Dlouholeté zkušenosti s výrobou, precizní zpracování a důraz kladený na bezpečnost je zárukou vaší spokojenosti. Vybavení se každoročně obměňuje a tak stále trénujete na nejnovějších modelech!Více o vybavení si můžete přečíst zde: www.kites.cz

KAŽDÝ ABSOLVENT NAŠEHO KURZU MÁ MOŽNOST SI ZDARMA VYZKOUŠET KTERÝKOLI TYP DRAKA (1 TYP/1 HODINA) I PO KURZU.

Jedinou podmínkou je vyplnění formuláře o spokojenosti / nespokojenosti s kite vybavením.

Navíc u nás máte ty nejlepší výhody na nákup kite vybavení, jako např. voucher na 4000 Kč na další nákup, trapéz zdarma, desku ke kite kompletu zdarma apod. Informujte se o aktuálních benefitech: http://www.kites.cz/novinky/644-nerozbijej-prasatko-vyuzij-benefity/Telefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube