!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se
kite půjčovna

PŮJČOVNA

V rámci naší půjčovny kite vybavení pro vás máme připraveny různé typy kitů, boardů i trapézů na provozování snowkitingu, landkitingu či snowkitingu, které můžete využít přímo na spotech našich KITE CENTER nebo si je odvézt libovolně na dovolenou.

Vybavení si můžete zapůjčit na jeden den, týden i na delší dobu. K zapůjčení je potřeba pouze složit zálohu za vypůjčené zboží, podepsat smlouvu o zapůjčení a doložit 2 doklady totožnosti.

Zboží jež půjčujeme je předáváno ve 100% stavu. Při odběru zboží je s vámi sepsána "Smlouva o pronájmu sportovního vybavení".

Pokud se rozhodnete pro nákup vybavení nejpozději do 14 dní ode dne skončení půjčovného, od zakoupeného zboží vám odečteme celou částku za vámi vypůjčené kite vybavení! (půjčovna vás tak nebude stát vůbec nic)

Pokud se rozhodnete využít služeb naši půjčovny, kontaktujte nás.

Rezervaci vybavení doporučujeme uskutečnit alespoň pár dní dopředu!Způsob předání:

1. Zboží si můžete vyzvednout na předem dohodnutém místě
v některém z našich kite center nebo u nás na skladě.
Na místě předání budete požádání o zaplacení vratné zálohy a půjčovného na základě smlouvy o pronájmu sportovního vybavení.

Výhodou zapůjčení v některém z BEST KITES center je: 1) dohled našich instruktorů 2) dlouhodobá možnost zapůjčení vzhledem k bezprostřední blízkosti od kite spotu 3) možnost výměny velikosti dle větru.

2. Nebo vám zboží zašleme domů obchodním balíkem
(doba doručení není započtena do doby půjčovného).
Před zasláním obch. balíku vám bude zaslána smlouva k podpisu + bude potřeba předem na bú uhradit smluvní částku za půjčovné.

Podmínky půjčovného:

Půjčovné je podmíněno předchozími zkušenostmi s kite vybavením. Pokud zkušenosti s vybavením nemáte, je možno si zapůjčit tréninkový kite – cvičný nebo se zúčastnit kurzu s poskytnutím kompletní kite výbavy, kde vás naučíme ovládání i samotnou jízdu.

Poskytovatel neručí za zranění způsobené nesprávným užíváním kite vybavení. Zapůjčení vybavení je podmíněno smlouvou o zapůjčení kite vybavení.

Vratná záloha je pouze zárukou pro vrácení zapůjčeného zboží, vzhledem k jejich vysoké pořizovací ceně!


Upozornění:
prosím berte na vědomí, že kite centra fungují přes danou aktuální sezónu, některé pak převážně v termínech našich kite kurzů. Ověřte si tedy předem otevírací dobu a dostupnost daného materiálu na jednom z našich telefonních čísel.Telefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube