!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se
Kapvedrské ostrovy - Sal, Santa Maria

Kapverdské ostrovy, Sal - KITEBOARDING KURZY

Kapverdské souostroví leží v atlantickém oceánu a tvoří jej celkem 10 ostrovů, přičemž ostrov Sal je nejnavštěvovanějším turistickým místem zejména pro svou vhodnost k potápění, kitesurfingu a windsurfingu. Každého turistu uchvátí podvodní svět, rušný noční život a stálý každodenní vítr.

Na ostatní ostrovy se lze dostat letecky ze Salu, případně lodní dopravou. Každý ostrov je jiný a má své kouzlo, pokud zde budete déle, určitě stojí za zhlédnutí.UBYTOVÁNÍ, DOPRAVA, STRAVOVÁNÍ, TRANSFERY Z LETIŠTĚ, VÍZA...

Zajistíme vám veškeré služby týkající se pobytu!
- bez jakýchkoli poplatků navíc!

Doporučujeme 2 typy zájezdu:

Letenka + apartmán
- zpáteční letenka z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy
- krásný a plně vybavený apartmán pro 4 osoby poblíž stanice se všemi poplatky od 250 Euro / týden
- transfer z letiště 2 cesty - až pro 3 osoby za 30 Euro
- vízum za 1 osobu v ceně 25 Euro

Celkem zájezd od cca 16.000 Kč/osoba se všemi poplatky!


Kompletní zájezd CK (hotel se stravou či bez)
- zájezdy CK na Kapverdské ostrovy z ČR si můžete vybrat např. na www.eximtours.cz
- last minute zájezdy jsou vždy levnější


Ten váš „ráj“ ať už je to vítr, podvodní svět, vzdálené osamělé pláže nebo zdejší kultura ve stylu „no stress“ si už najdete sami. Nebo vám rádi pomůžeme my!

Městečko Santa Maria je stále rostoucí středisko, které leží na jížním pobřeží ostrova Sal. Hlavní město Esparos leží nedaleko letiště zhruba uprostřed ostrova. Centrum střediska Santa Maria je poměrně malé a soustřeďuje v sobě bary, restaurace a prodejny suvenýrů. Díky stálému větru jsou zde obzvláště vhodné podmínky pro windsurfing a kiteboarding.

JAK ZDE FOUKÁ? Kapverdy jsou ideálním místem pro kiteboarding, který nabízí opravdu skvělé povětrnostní podmínky. Vysoká pravděpodobnost silnějšího a stabilního větru často v průměrné síle od 8 do 15m/s od prosince do dubna.

Pláž: písčitá s pozvolným vstupem do vody a čistou průzračnou vodou. Kapverdy mají nádherné písčité pláže.CO SEBOU NA KURZ?

Oblečení: vhodné pro slunce, vítr. V zimních měsících je důležitý je také krátký neopren, který je v ceně kurzu. Dno je písčité, obuv není nutná. Dobré je také si vzít sluneční brýle. (vhodné do vody)Telefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube