!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se
ŘECKO, Lefkáda - KITEBOARDING KURZY

ITÁLIE, Sicílie, Lo Stagnone - KITEBOARDING KURZY

Vyražte s námi v létě do slunné Itálie – na ostrov Sicílie! Hledáte lokalitu u moře s výbornou předpovědí větru a dobrým jídlem? Sicílie vám to vše nabízí. Vyučovat Vás budou výhradně skvělí čeští instruktoři a k dispozici budete mít po celou dobu kurzu zázemí kite centra, včetně dohledu na vodě.

Letenka s ubytováním na 7 dní, doprava z letiště a zpět, včetně transferu v Itálii i ČR se dá pořídit od 7 500 Kč!V kite centru máte neustále k dispozici:

- chillout zóna
- plážová lehátka, převlékárna
- sprchy a WC
- písčitá pláž
- drobné občerstvení k jídlu i pití
- wifi zona


Pro vás, kteří máte vlastní vybavení také:

- úschovnu
- plochu pro kity
- meteo stanice s web kamerou


Cena: 5 Euro/den (platí se na celý pobyt)
Neplatí doprovod, ani klienti kteří si objednají 3 a více denní kite kurz.

KDY?

PRO ROK 2017 MÁME TYTO TERMÍNY:
duben - květen:
dle poptávky
15.6.-28.6.
5.8.-12.9. denně
Délka pobytu i kurzu u všech termínů je čistě tvé rozhodnutí a tomu se vše přizpůsobí.

JAK?

Letecky přímá linka Praha - Trapani zpáteční letenky včetně poplatků stojí od 3000 Kč - dle termínu zakoupení, odlety přílety - úterý,pátek. V ceně letenky je vždy: 10kg bag příruční (55cm x 40cm x 20cm) za příplatek: Sportovní zavazadlo 20kg větších rozměrů: od 30 Euro/1 směr, 20kg klasické zavazadlo 20 Euro/1 směr.

Z letiště na vybrané ubytování v oblasti Lo Stagnone, kde bude probíhat kite kurz už tě dopravíme transferem zdarma. Stejně tak na tvé cestě zpět.

Pokud budeš chtít, je možno si k pobytu pronajmout na libovolný počet dní auto. Cena je 40 Euro/den, při půjčení nad 3 dny je cena 35 Euro/den. Auto se objednává u nás a bude pro tebe připraveno dle požadavků v požadovaný den před tvým apartmánem.

KDE?

Oblast Lo Stagnone, Sicílie je proslulá oblast pro začínající i pokročilé kitery. A proč jet právě sem? Mělká voda, kam oko dohlédne, teplá voda, teploty kolem 28°C a velmi častý vítr. To jsou důvody proč zavítat právě sem.

Ubytujeme tě v apartmánech pro 2-6 osob dle požadavků na cenu a komfort. V případě, že pojedeš sám a nemáš s kým vyrazit - máme i ubytování v kite baráčku pro samostatné kitery za 25 Euro/osoba/noc. Fotky vybraného ubytování, případně požadavek na cestovní smlouvu, storno pojištění apod. - vše zajistíme.

Rozmístění apartmánu:
1 x 2 lůžkový pokoj
1 x kuchyňka s jídelnou a rozkládací pohovkou pro 2 osoby
1 x koupelna s wc
Apartmán je buď přízemní se zahrádkou v zadní části, ideální pro rodinku s dětmi nebo bez zahrádky v 1.patře, s balkónem.

Ceník apartmánů při pobytu 4 noci a více: (od 25.6. do 30.8. příplatek 5 Euro/apartmán - hlavní sezóna)
2 osoby: 50€ / noc / apartmán
3-4 osoby: 65€ / noc / apartmán (tj. od 16 Euro/osoba)

+ 20 Euro/závěrečný úklid

V ceně ubytování je zahrnuto:
ložní prádlo,ručníky,transporty na letiště,energie, možnost dětské postýlky s matrací, jídelní stolek, nočník

Samozřejmě, že rodinky jsou také vítané. Nemusíte všichni kitovat. Může kitovat jen jeden ze skupiny a přítelkyně nebo manželka s dítětem si mohou užívat hezké dovolené. Samozřejmě, že rodinky jsou také vítané. Nemusíte všichni kitovat. Může kitovat jen jeden ze skupiny a přítelkyně nebo manželka s dítětem si mohou užívat hezké dovolené.

KITE KURZ

Hlavní náplní našich výjezdů je samozřejmě kiting, kiting a opět kiting. Takže v tomto duchu pojede většina našich dní. Začátečníky naučit od nuly až po jízdu na boardu, pokročilé zdokonalit a odstranit špatné návyky a samostatným kiterům zpříjemnit pobyt partou stejně naladěných lidí. Kurzy si můžeš vybrat v libovolné délce.

Kurzy jsou vedeny zkušenými instruktory, vždy doprovázené použitím vysílaček pro ještě lepší komunikaci na vodě. Případné nevyčerpané dny vám nepropadají, ale máte možnost si je vybrat jindy a jinde! Toť záruky naší školy.

Kolik stojí kurz včetně veškerého vybavení:

1 den / osoba - 3 510 Kč / 130 Euro (při obsazenosti 2 osob - 4hod výuky)
2 dny / osoba 5 940 Kč / 220 Euro (při obsazenosti 2 osob - 8hod výuky)
3 dny / osoba 8 400 Kč / 310 Euro (při obsazenosti 2 osob - 12hod výuky)
4 dny / osoba 10 800 Kč / 400 Euro (při obsazenosti 2 osob - 16hod výuky)
5 dní / osoba 13 230 Kč / 490 Euro (při obsazenosti 2 osob - 20hod výuky)

Individuální kite kurz + 30% k výše uvedené ceně
V případě, že je kurz obsazen pouze jednou osobou, čas se krátí o 1/2!


PŮJČOVNA KITE VYBAVENÍ:
BALÍČEK Kite komplet 3 dny / 120€

BALÍČEK Kite komplet 6 dní / 200€

Podmínky: je nutné, aby byl balíček vybrán ve dnech jdoucích po sobě, velikost kitů jde v 1 dni vyměnit max. 1x, v případě poškození kitů, hradíte částku za opravu kitů dle domluvy na místě a dle rozsahu poškození

Počet dní kurzu s tebou domlouváme vždy individuálně na základě tvých dosavadních zkušeností s kitingem i požadavcích na cenu. Cena zahrnuje vypůjčení kompletního kite vybavení, včetně poplatku za využívání kite centra a jeho veškerého zázemí.

Informace, objednávky: zavolej 736 767 231,
piš iveta@kites.cz


Nebo můžeš objednat přímo přes náš online formulář: TADY


- do poznámky prosím napiš o co máš zájem (termín, letenka, ubytování pro kolik osob, strava) a vypracuji ti přesnou cenovou nabídku, kterou ti obratem pošluCO VÍC?

Z pobytu si odneseš také několik fotografií, abys nezapomněl, co ses naučil, kde jsi byl a co jsi tam dělal! :) Uděláme taky nějaké společné video, které se objeví u nás na webu.

Budeš mít možnost si otestovat vybavení značky CRAZY FLY - kity i boardy a zkonzultovat třebas i bazarové kousky...

100% si dáme nějakou tu společnou večeři a grilovačku, popijeme trošku vína, aby se nám lépe povídalo a bylo na co vzpomínat :)

V nevětrný den - pokud ten nastane si uděláme nějaký fajn výlet do okolí, abys z té Sicílie taky něco poznal.

A pokud ti to ještě nestačí, tak čti dál....

Každý den ráno k tobě před apartmán dorazí pekař, kde si budeš moc (za peníze :) vybrat něco k snědku - croasanty, sladké pečivo apod. dle libosti.

Možnost využít polopenze - 15 až 18 Euro/den čistě ze Sicilských produktů dle aktuálních čerstvých surovin. Ryby, maso, množství zeleniny, saláty, špagety, mořské plody aj. Možnost objednat až na místě i na konkrétní dny dle výběrového menu. Snídaně formou švédských stolů, 3chodová večeře - předkrm, 2 chody + voda, víno. Docházkově max. 5minut chůze od všech apartmánů. 2x týdně grilování na pláži - 2 druhy masa, 2 druhy ryb, 2 druhy mořských plodů + zelenina (bez pití v ceně).

Po kurzu si můžeš ještě půjčit kite vybavení a samostatně trénovat nabyté dovednosti. Není to zadarmo, ale cena je 120 Euro/3dny - to jde ne?

Všechny naše kite výjezdy jsou zaměřeny na spokojené úsměvy na tvářích našich klientů a děláme vše proto, aby to tak opravdu bylo! Základem naší party jsou hlavně boží instruktoři se kterými budete chtít zůstat v kontaktu i po absolvovaném kurzu.

pláž

Velká laguna lemována poloostrovem s mělkou vodou je pro kiteboarding kurzy obzvláště vhodná. Absolvovat kite kurz na Sicílii je skvělé i v propojení rodinné dovolené, kdy tato lokalita nabízí vyžití pro všechny členy rodiny – jako slunění a odpočinek, dále vodní radovánky, výlety po ostrově, památky a samozřejmě nezapomenutelné restaurace s mořskými plody a kavárny.

Na Sicílii u nás můžete využít nejen kiteboarding lekce, ale také půjčovnu kite vybavení.

kite centrum zázemí

Informace, objednávky: zavolej 736 767 231,
piš iveta@kites.cz


Nebo můžeš objednat přímo přes náš online formulář: TADY


- do poznámky prosím napiš o co máš zájem (termín, letenka, ubytování pro kolik osob, strava) a vypracuji ti přesnou cenovou nabídku, kterou ti obratem pošlu


Za doporučení některého z našich kurzů vašim známým či blízkým od nás navíc obdržíte jeden z hodnotných dárků zcela zdarma!Telefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube