!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se
kite kurzy na spotu Brno slatina

BRNO


Pro ty z vás, jež jste z Brna a jeho okolí jsme do našich výukových lokalit zařadili také plochu Brno – Slatina. Zde vám aktuálně nabízíme základní kurz landkitingu a 1 denní kurz landkitingu. Zdejší plocha je pro trénování dostatečně prostorná a otevřená vesměs na všechny západní směry větru, které na území ČR foukají nejčastěji.

Kurzy zde probíhají od jara až do podzimu v libovolných termínech v pracovní dny i o víkendech.

Rezervujte si včas svůj landkiting kurz v námi uvedených termínech nebo si zažádejte o individuální kurz! Pro více informací nás kontaktujte. Přihlásit se na kurz můžete prostřednictvím objednávkového formuláře.

JAK ZDE FOUKÁ?

Ideální podmínky na vítr od 4m/s jsou vesměs na jaře a na podzim. Během letních měsíců je díky vyšším teplotám méně větrno. Přesto se v průběhu celého roku najde stovka termínů, které pro absolvování kurzu skvěle vyhovují.SPOT A SMĚRY VĚTRU:

Spot (resp. jeho část, kde lze kitovat) je spíše obdélníkového podlouhlého tvaru, jezditelný nejlépe na západní, severo-západní a jihozápadní vítr (který u nás v ČR fouká nejčastěji) Plocha k dispozici je cca 600x100 až 200m.

Mapa jež znázorňuje místo výuky landkitingu v Brně - Slatina: MAPA.
Bližší náhled: ZDE.POPIS CESTY

Příjezd na plochu je z centra Brna po ulici Olomoucká, kde odbočíte doprava na ul. Těžební, která se přímo napojuje na ul. Průmyslová, kde se vám po vaši pravé straně rozprostře celá plocha.
Z dálnice je přímo sjezd na letiště a snadno se tam dostanete z obou směrů D1. Po ulici Řípská, která se napojuje na ul. Olomoucká. (sjezd č. 201 u benzínové pumpy)

CO SEBOU NA KURZ?

Oblečení: vhodné pro pohyb na travnatých plochách, pevnou obuv, případně i sluneční brýle a čepici.

Výuka: přesný čas výuky se dozvíte zhruba 1-2 dny před kurzem na základě povětrnostních podmínek.Telefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube