!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se

PRAHA


Pro všechny jež jsou ze středních čech mohou pro základní a 1 denní kurzy pohodlně využít lokality Praha – Vypich, která je skvěle dostupná i z okolních měst. V této lokalitě využíváme dvou prostorných travnatých ploch v závislosti na směru větru, které jsou skvělé pro prvopočátky s kitingem.

Pro realizaci 2-denních kurzů pak využíváme travnatých prostor poblíž Uhříněvsi (nedaleko Říčan) a ve Statenicích.

Kurzy zde probíhají od jara až do podzimu v libovolných termínech v pracovní dny i o víkendech. Omezený je provoz pouze přes léto, kdy vládnou vyšší teploty a slabší vítr.

Rezervujte si včas svůj landkiting kurz v námi uvedených termínech nebo si zažádejte o individuální kurz! Pro více informací nás kontaktujte. Přihlásit se na kurz můžete prostřednictvím objednávkového formuláře.

JAK ZDE FOUKÁ?

Ideální podmínky na vítr od 3,5 m/s jsou vesměs na jaře a na podzim. Během letních měsíců je díky vyšším teplotám méně větrno. Přesto se v průběhu celého roku najde stovka termínů, které pro absolvování kurzu skvěle vyhovují.

PRAHA - VYPICH


Mapa jež znázorňuje setkávací místo výuky landkitingu v Praze - Vypich: MAPA.
Bližší náhled: ZDE.Popis cesty
Vypich najdete nedaleko Hostivic. Budete-li se držet cesty č. 6 směrem do centra Prahy, dostanete se až k Motole. Směrodatné jsou ulice Karlovarská a Bělohorská. Za benzínovou pumpou Benzina uvidíte po chvíli po levé straně travnatou plochu Vypich.

UHŘÍNĚVES


Mapa jež znázorňuje místo výuky landkitingu v Uhříněvsi: MAPA.
Popis cesty

Plocha v Uhříněvsi se nachází mezi Uhříněvsí a Pitkovicemi, u ul. Vyderská. Na místo se dostanete MHD Busem č. 267 z metra Háje, výstup na zastávce Betonárka a pak po svých 1,3 km až na místo nebo autem, kdy mezi Uhříněvsí a Pitkovicemi odbočíte do ulice Vyderská a po 400 metrech odbočíte na nezpevněnou cestu po níž rovně dojedete až na hliněné parkoviště.

CO SEBOU NA KURZ?

Oblečení: vhodné pro pohyb na travnatých plochách, pevnou obuv, případně i sluneční brýle a čepici.

Výuka: přesný čas výuky se dozvíte zhruba 1-2 dny před kurzem na základě povětrnostních podmínek.

STATENICE


Mapa jež znázorňuje místo výuky landkitingu Statenice: MAPA.Popis cesty:

Statenice jsou cca 6km od Prahy - Suchdol. Pojedete po silnici Kamýcká č. 241 (3,4km), projedete kruhový objezd rovně na silnici Kralupská č. 240 (550m) pak odbočíte doleva na ul. Statenická (1,2km) a poté odbočíte doprava na ul. Ke Kůlnám, kde po 450 m budeme mít po pravé straně cíl cesty (spot). Po levé straně je statek.

CO SEBOU NA KURZ?

Oblečení: vhodné pro pohyb na travnatých plochách, pevnou obuv, případně i sluneční brýle a čepici.

Výuka: přesný čas výuky se dozvíte zhruba 1-2 dny před kurzem na základě povětrnostních podmínek.


Telefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube