!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se
kite kurzy na spotu Zlín - Halenkovice

ZLÍN - HALENKOVICE

Landkiting kurzy ve Zlíně již nerealizujeme. Momentálně si můžete vybrat z těchto kite center.Nová lokalita pro kurzy landkitingu - Halenkovice se nachází 18 km od Zlína, 18km od Uherského Hradiště a 19km od Kroměříže. Stává se tak skvěle dostupnou lokalitou v celém Zlínském kraji. Zde vám aktuálně nabízíme základní kurz landkitingu a 1 denní kurz landkitingu.

Zdejší plocha je pro trénování dostatečně prostorná a otevřená vesměs na všechny západní směry větru, které na území ČR foukají nejčastěji.

Kurzy zde probíhají od jara až do podzimu v libovolných termínech v pracovní dny i o víkendech.

Rezervujte si včas svůj landkiting kurz v námi uvedených termínech nebo si zažádejte o individuální kurz! Pro více informací nás kontaktujte. Přihlásit se na kurz můžete prostřednictvím objednávkového formuláře.

JAK ZDE FOUKÁ?

Díky své poloze uprostřed nekonečných polí zde v letních měsících funguje i termika. Otevřené prostranství je zárukou dobrých povětrnostních podmínek ve větrných dnech. Nejlepší směry větru jsou zde jihozápadní a severozápadní a dávají tak možnost využít celou travnatou plochu o rozměrech cca 60 x 120 metrů. V průběhu celého roku se tak najde stovka termínů, které pro absolvování kurzu skvěle vyhovují.SPOT A SMĚRY VĚTRU:

Povrch je vynikající a většinu času připomíná golfové hřiště. Dostupnost autem až přímo ke spotu. Možnost docestovat autobusem do obce Halenkovice a odtud 1,6 km pěšky dává možnost dostat se na kurz i neřidičům.

Mapa jež znázorňuje místo výuky landkitingu v Halenkovicích: MAPA.
Bližší náhled příjezdové cesty: ZDE.


Zvětšit mapu

POPIS CESTY

Příjezd na plochu autem až přímo ke spotu - když se dostanete do obce Halenkovice, přijedete z její horní strany. Pojedete stále po hlavní kolem obecního úřadu až dolů, kde se dostanete na T. Zde odbočíte doprava a pak hned doleva (esíčkem). Další křižovatku projedete rovně a jste přímo na spotu. Pokud pojedete autobusem, jeďte do obce Halenkovice a odtud 1,6 km pěšky.

CO SEBOU NA KURZ?

Oblečení: vhodné pro pohyb na travnatých plochách, pevnou obuv, případně i sluneční brýle a čepici.

Výuka: přesný čas výuky se dozvíte zhruba 2 dny před kurzem na základě povětrnostních podmínek.Telefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube