Proč jít do této kite školy?

Proč si vybrat kurzy u nás?

Naše škola byla jednou z prvních v ČR v době, kdy tento sport teprve začínal. Tehdy nebyly žádné kvalifikované školy, kde by vás zkušení lektoři naučili jezdit. Sami jsme si prošli metodou pokus / omyl a víme, co nám to dalo za práci se kloudně svézt a nezpůsobit si nějaké vážnější zranění.

Proto jsme postupem času začali pracovat na výukových metodách, které jsou dnes již velmi propracovaným výukovým systémem. Čerpali jsme jak z vlastních zkušeností, tak z lektorských mezinárodních kurzů IKO. Spousta z našich instruktorů strávila jako IKO instruktor v zahraničí dennodenní výukou celou sezónu od jara do podzimu i několik po sobě jdoucích let.

Další pro Vás významnou hodnotou jsou ohlasy z kurzů od zákazníků, kteří vložili svou důvěru právě v nás.

K provozování kite školy nás samozřejmě zmocňuje také živnostenské oprávnění. Tímto oprávněním dnes v České Republice disponuje minimum provozovatelů kite škol a vyučujících. Jsme profesionální kite školou a naše výukové metody odpovídají všem standardům i několikaletým zkušenostem s výukou.

Za vaše peníze tak můžete očekávat opravdu profesionální přístup. V případě nedodržení výukového programu a profesionálního přístupu instruktora VÁM BUDOU VRÁCENY PENÍZE!

Naše motto je: „Dáme vám důvody proč se k nám vracet“

MÁME ZÁRUKY, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ!

V čem je naše KITE ŠKOLA jiná a lepší?!

- v naší kite škole tě opravdu naučíme kitovat! (žádné náhradní programy ve formě jiných   sportovních aktivit, učíme pouze za příznivého počasí, které je vyhovující a pokud počasí   nepřeje – máte nárok na náhradní termín a plnou náhradu kurzu)
- individuální přístup ke klientovi i ve skupinovém kurzu
- velmi kladné reference klientů, kteří se k nám znovu vrací i se svými přáteli
- kite kurzy vedené výhradně zkušenými a kvalitními lektory!
- snažíme se každým rokem zkvalitňovat naše služby (freestyle kempy, výjezdy za větrem)
- nechceme získat klienta za každou cenu, víme totiž, že u nás máte 100% kvalitu
- věrnostní program, díky kterému získáte spoustu dalších výhod na kurzy pro sebe,   známé nebo na kite vybavení
- učíme výhradně na nejnovějším kite vybavení od top značek na trhu: Ozone,   Bestkiteboarding, Crazyfly
- termíny kurzů během celého roku
- oficiální kite škola s licencemi a povolením v místech, kde vyučujeme
- kurzem to u nás nekončí, jsme s vámi v kontaktu i po kurzu (kite tipy zdarma, spolujízda,   vybavení, rady, doporučení..)
- pokud chceš opravdu kvalitní kurz, přihlas se k nám!
- pokud nesplníme, co slibujeme, poskytujeme garanci vrácení peněz
- zákazník je náš pán a my uděláme vše pro vaši spokojenost
- komentáře zákazníku nebereme na lehkou váhu, ale zabýváme se jimi a řešíme je
- nabízíme vám možnost využít volitelných přednášek o kite vybavení a promítání výukových   či jiných DVD souvisejících s kitingem