Kiteboarding kurzy v kite škole BEST KITES

Pokud jste se pro tento skvělý sport nadchli stejně tak jako my, kiteboarding kurzy v naší kite škole pro vás budou tou nejlepší vstupní branou do světa kitingu. A jestli jste se rozhodli pro kiteboarding kurz právě na vodní hladině, nabízíme vám zde nejširší škálu variant přímo vám na míru. Jste-li začátečník, pokročilý nebo kiter, co se chce naučit skákat, u nás si jistě vyberete.

Z jaké nabídky kiteboarding kurzů si zde můžete vybrat?

V této sekci vám nabízíme celkový přehled nabídky kiteboarding kurzů, které pořádáme zejména z hlediska bezpečnosti, mělké vody a povětrnostním podmínkám výhradně v proslulých zahraničních lokalitách..

2 denní kurz kiteboardingu - začátečník
3 denní kurz kiteboardingu - začátečník
Týdenní kurz kiteboardingu - začátečník
Kiteboarding kurzy pro pokročilé
Indviduální kiteboarding kurz
Freestyle kemp - skoky

Kde se kurzy na vodě pořádají?

Detailní popisy center kde vyučujeme najdete zde: KITE CENTRA.

Hlavními přednostmi naší kite školy BEST KITES jsou:

- spokojenost absolventů kiteboarding kurzu
- skvělý tým nadšených instruktorů, kteří se pro vaši spokojenost přetrhnou :)
- nejširší nabídka kite kurzů na českém trhu za skvělou cenu
- více si můžete pročíst zde: výhody pro vás

Co je to kiteboarding?

Kiteboarding je nový adrenalinový sport, kde je jezdec tažen říditelným kitem (drakem) za pomoci větru po volných mořských plochách, přehradách nebo vodních nádržích. S kitem můžete dělat různé triky a skoky bez toho, aniž byste potřebovali jakékoli umělé překážky. Vše závisí na tahu kitu a především na jezdci, který jej ovládá. Jezdí se na přehradách, jezerech a mořích. Prostě všude tam, kde je prostor a trocha vody.

A pokud patříte právě mezi lidi, kteří rádi tráví volný čas u vody, ale jen tak proležet celou dovolenou pro vás není to pravé, kiteboarding je to co hledáte! S kiteboardingem zažijete to, co jste zatím nezažili – kombinaci výšky, rychlosti, volnosti a spousty vzrušení. Jednoduše aktivní odpočinek, který je v dnešní uspěchané době tolik potřebný.

A právě proto není na co čekat. Naučte se tento sport s naší pomocí a sami pocítíte volnost, kterou vám KITEBOARDING dokáže dát!