Landkiting kurzy v kite škole BEST KITES

Pokud jste se pro tento skvělý sport nadchli stejně tak jako my, landkiting kurzy v naší kite škole pro vás budou tou nejlepší vstupní branou do světa kitingu. A jestli jste se rozhodli pro landkiting kurz právě na travnatých plochách, nabízíme vám zde nejširší škálu variant přímo vám na míru. Jste-li začátečník, pokročilý nebo kiter, co se chce naučit skákat, u nás si jistě vyberete.

Z jaké nabídky landkiting kurzů si zde můžete vybrat?

V této sekci vám nabízíme celkový přehled nabídky landkiting kurzů, které pořádáme po celé ČR v několika lokalitách, které byly pečlivě vybírány pro ty nejlepší povětrnostní podmínky a upravené prostory vhodné pro landkiting.

Základní kite kurz - začátečník
1 denní kurz landkitingu - začátečník
2 denní kurz landkitingu - začátečník
Kurz landkitingu pro pokročilé
2 denní buggykiting

Kde se kurzy v ČR pořádají?

Detailní popisy center kde vyučujeme najdete zde: KITE CENTRA.

Hlavními přednostmi naší kite školy BEST KITES jsou:

- spokojenost absolventů landkiting kurzu
- skvělý tým nadšených instruktorů, kteří se pro vaši spokojenost přetrhnou :)
- nejširší nabídka kite kurzů na českém trhu za skvělou cenu
- více si můžete pročíst zde: výhody pro vás

Co je to landkiting?

Rychlá jízda na kolečkách s pomocí tažné síly kitu. Takto se dá jednoduše specifikovat sport zvaný landkiting. Můžete jezdit kdekoli na travnatých, betonových či písčitých plochách.

Jezdit se dá na všem co má kolečka, takže pro rychlostní jídzu – buggy na písčitých pláních u moře, inline brusle na dovádění kdekoli ve městě, mountainboard pro jízdu na travnatých plochách…

Landkiting je populární zejména pro široké využití, kdekoli ve světě, nemusíte být nutně u vody nebo čekat až napadne první sníh… Chcete se svézt, můžete kdykoli a prakticky kdekoli. Ani kopce a zvlněné reliéfy kolečka nezastaví!