TEAMBUILDING

Způsob jak odměnit své zaměstnance za dobrou práci, posílit vzájemné vztahy mezi vámi a obchodními partnery nebo jak odměnit vaše významné klienty… Originálním způsobem je zcela určitě KURZ KITINGU.

Naše firma poskytuje kurzy kitingu v široké škále na několika místech Evropy. Pro kurzy jsou vybírány ty nejlepší destinace s dobrým prouděním větru a vhodnými prostory dle jednotlivých typů kurzů.

Díky všem těmto skutečnostem vám můžeme nabídnout opravdu širokou nabídku služeb pro vaše klienty, kterou jsme schopni dále uzpůsobit dle vašich konkrétních požadavků.

FIREMNÍ AKCE PRO OBCHODNÍ PARTNERY

Firemní akce jsou v poslední době nejlepší a nejoblíbenější formou, jak posílit vzájemné vztahy mezi vámi a vašimi obchodními partnery. V přátelské a uvolněné atmosféře půjde vše snáz. Navíc na takovou akci budete ještě spolu s partnery dlouho s úsměvem na tváři vzpomínat …

Firemní akce se běžně mohou skládat z těchto programů:
Hlavní program: kiteboarding, landkiting nebo snowkiting kurz dle vašeho výběru

Odborný program: firemní semináře, prezentace nových produktů aj. dle zaměření firmy

Doprovodný program: snowtubbing, teamové soutěže včetně závěrečného hodnocení s předáním cen, wakeboarding, stolní fotbal, sjezdy na trekových koloběžkách a další teamové sporty.

Složení celého programu záleží zcela na vás. Samozřejmostí je doplnění o občerstvení během celého dne. Vše připravujeme individuálně dle požadavků klientů. Na reference některých z našich klientů se můžete podívat na daném odkaze.

TEAMBUILDING PRO ZAMĚSTNANCE

Nabídka se skládá zejména z hlavního programu: kiteboarding, landkiting nebo snowkiting kurz dle vašeho výběru a v případě zájmu dále z doprovodného programu. Ten záleží na lokalitě i ročním období.

Vybrat si lze z doprovodných programů jako: snowtubbing, teamové soutěže včetně závěrečného hodnocení s předáním cen, sjezdy na trekových koloběžkách a další.

Celý program lze samozřejmě doplnit o důležité firemní školení nebo semináře.

SPORTOVNÍ AKCE PRO ŠKOLY

Nejen pro firmy a zaměstnance dokážeme připravit zajímavý program. Již dlouho se školy ohlížejí po nových programech pro své žáky a kite je jednou ze skvělých možností, jak zabavit ty menší i starší. Nejen pouštění draků do větru, ale jeho využití pro jízdu na sněhu, travnatých plochách nebo vodě.

Děti se mohou účastnit již od věku 6ti let. Jejich dovednosti v rychlosti výuky jsou často 2x rychlejší než u dospělých.

Program pro děti je speciálně tvořen dle věkové kategorie dětí i náročnosti. Jedině tak můžeme vytvořit program, který bude pro děti nezapomenutelným zážitkem.

Zdá se vám tato forma spolupráce zajímavá? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme individuální nabídku.