!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se

Aktuality a články

Kategorie: Články - nauč se | Novinky - vše | Aktuálně | Kite kurzy | Kite centra

Pár slov o autorovi článků...

Kurzy ČR
Kurzy ČR Díky aktuálním sněhovým podmínkám nyní naše snowkiting kurzy probíhají v lokalitách Boží Dar, Havlíčkův Brod i Oderské Vrchy.

Přihlaste se do kurzu včas a využijte možnosti absolvovat snowkiting poblíž vašeho domova...
Kurzy Boží Dar
Kurzy Boží Dar Kurzy na Božím Daru jsou stále v plném proudu. Počasí přeje jak se sněhem tak i s větrem. Momentálně máme přes metr čerstvého sněhu... Fotoreport z kurzu z 12.-13.2.09 můžete shlédnout na následujícím odkaze

ODKAZ
Počasí - Boží Dar
Počasí - Boží Dar V minulém týdnu nás na Božím Daru překvapilo teplé počasí se sluníčkem, které trvalo celé 4 dny. Trochu sněhu nám syce ubylo, ovšem žádné velké ztráty to nebyly. Boží Dar nabízí i dnes stále spoustu sněhu... Jak to vlastně na Božím Daru vypadá o takovém slunném dni se můžete podívat na následujícím odkaze:

ODKAZ
Ubytování na Božím Daru
Ubytování na Božím Daru Nově pro objednávky od 1.2.09 nabízíme při účasti na snowkiting kurzu na Božím Daru v pracovní den ubytování na 1 noc zcela zdarma! Využijte této jedinečné nabídky.

Platí pro včasné rezervace. Objednejte si svůj kurz již dnes a na nic nečekejte. Sněhové podmínky jsou skvělé...

ODKAZ
Slevy na kurzy
Slevy na kurzy Při účasti na kite kurzu v pracovní den na Božím Daru nyní získáte při objednávce v termínu 1.2. až 31.3.09 5% slevu na kurz! Ušetříte až 300 Kč!

* platí pro všechny typy kurzů, podmínkou je účast na kurzu pouze v daných termínech
při objednávce kurzu je potřeba zadat v objednávkovém formuláři kód: SLBD09

Výhody účasti na kite kurzu v pracovním týdnu:
- kurzy již od 760 Kč
- nižší obsazenost než při víkendových kurzech
- individuálnější přístup instruktorů
- více času na výuku

Aktuálně z Božího Daru
Aktuálně z Božího Daru I když nejrůznější servery hlásí v posledních dnech oteplení, na Boží Dar to dosud vliv nemělo. Včera napadlo ještě cca dalších 15-20cm čerstvého sněhu. Teploty se zatím pohybují stále pod nulou a na ploše je stále skvělý podklad pro kitování. V posledních 3 dnech navíc s dobrými povětrnostními podmínkami, takže kite kurzy jsou stále v plném proudu. Všichni, kteří zde míří za kurzem nebo si jen zajedit mohou být zatím bez obav.
Aktuální info ze SKM
Aktuální info ze SKM Letošní prestižní soutěž ve snowkitingu s názvem SNOWKITEMASTERS je právě v plném proudu. Přinášíme vám krátký článek o tom, co se na soutěži událo z úst Martina Florka - našeho team ridera, který se letos soutěže osobně účastní.

ODKAZ
Cenová akce na kite kurzy
Cenová akce na kite kurzy V termínu od 16.1. do 25.1. vám nabízíme kite kurzy na Božím Daru za ceny až o 40% nižší! 1/2 denní kite kurz z původní ceny 800 Kč nyní za 500,- a 1 denní kite kurz z původní ceny 1600 Kč nyní za 1200,- !

* Platí pouze pro objednávky od 16. do 25.1.2009 za podmínky uvedení žádosti o tuto akci v obj. formuláři.
Boží Dar
Boží Dar Pro všechny zájemce jsou kurzy snowkitingu v provozu každý všední den od pondělí do neděle. Včasná rezervace je výhodou zejména o víkendech, kdy je vysoká obsazenost. Těšíme se na vás i váš doprovod, který může využít okolních lyžařských vleků, snowtubbingu či několika kilometrových běžeckých tratí...Telefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube