!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se

Aktuality a články

Kategorie: Články - nauč se | Novinky - vše | Aktuálně | Kite kurzy | Kite centra

Pár slov o autorovi článků...

Kurzy na Rujáně!
Kurzy na Rujáně! Ty z vás, kteří plánují zůčastnit se některého z dostupných kite kurzů jistě bude zajímat jakou lokalitu, proč, za jakou cenu a za jakých podmínek zvolit... Zde je článek díky němuž získáte větší přehled o realizaci kite kurzů na německé Rujáně a proč se ho zůčastnit.

ODKAZ
Aktuální nabídka kurzů
Aktuální nabídka kurzů Jaro je pomalu tady a s ním i landkiting kurzy v několika destinacích v ČR a kurzy na vodě v jedněch z nejlepších zahraničních lokalitách. Aktuální nabídka volných termínů pro jaro/léto bude na webu aktualizována do 10.4. Veškeré informace pak naleznete v sekci TERMÍNY KURZŮ.

Těšíme se na vás již brzy...
Kurzy stále běží...
Kurzy stále běží... Spousta z vás se dotazuje, zda na Božím Daru ještě stále probíhají snowkiting kurzy?

Na základě současných sněhových podmínek zatím kurzy stále běží, od 17.3. pak zejména o víkendech. V následujících dnech jsou hlášeny teploty opět pod nulou + srážky, takže věříme, že sníh ještě do konce března zde na Božím Daru vydrží.

Máte-li stále zájem zůčastnit se snowkiting kurzu, učiňte tak co nejdříve. Využijte svou poslední možnost na sněhu letošní zimní sezónu.

Případně se budeme těšit na viděnou na landkiting kurzu či již brzy také na vodě?
Kurzy ČR
Kurzy ČR Díky aktuálním sněhovým podmínkám nyní naše snowkiting kurzy probíhají v lokalitách Boží Dar, Havlíčkův Brod i Oderské Vrchy.

Přihlaste se do kurzu včas a využijte možnosti absolvovat snowkiting poblíž vašeho domova...
Kurzy Boží Dar
Kurzy Boží Dar Kurzy na Božím Daru jsou stále v plném proudu. Počasí přeje jak se sněhem tak i s větrem. Momentálně máme přes metr čerstvého sněhu... Fotoreport z kurzu z 12.-13.2.09 můžete shlédnout na následujícím odkaze

ODKAZ
Počasí - Boží Dar
Počasí - Boží Dar V minulém týdnu nás na Božím Daru překvapilo teplé počasí se sluníčkem, které trvalo celé 4 dny. Trochu sněhu nám syce ubylo, ovšem žádné velké ztráty to nebyly. Boží Dar nabízí i dnes stále spoustu sněhu... Jak to vlastně na Božím Daru vypadá o takovém slunném dni se můžete podívat na následujícím odkaze:

ODKAZ
Ubytování na Božím Daru
Ubytování na Božím Daru Nově pro objednávky od 1.2.09 nabízíme při účasti na snowkiting kurzu na Božím Daru v pracovní den ubytování na 1 noc zcela zdarma! Využijte této jedinečné nabídky.

Platí pro včasné rezervace. Objednejte si svůj kurz již dnes a na nic nečekejte. Sněhové podmínky jsou skvělé...

ODKAZ
Slevy na kurzy
Slevy na kurzy Při účasti na kite kurzu v pracovní den na Božím Daru nyní získáte při objednávce v termínu 1.2. až 31.3.09 5% slevu na kurz! Ušetříte až 300 Kč!

* platí pro všechny typy kurzů, podmínkou je účast na kurzu pouze v daných termínech
při objednávce kurzu je potřeba zadat v objednávkovém formuláři kód: SLBD09

Výhody účasti na kite kurzu v pracovním týdnu:
- kurzy již od 760 Kč
- nižší obsazenost než při víkendových kurzech
- individuálnější přístup instruktorů
- více času na výuku

Aktuálně z Božího Daru
Aktuálně z Božího Daru I když nejrůznější servery hlásí v posledních dnech oteplení, na Boží Dar to dosud vliv nemělo. Včera napadlo ještě cca dalších 15-20cm čerstvého sněhu. Teploty se zatím pohybují stále pod nulou a na ploše je stále skvělý podklad pro kitování. V posledních 3 dnech navíc s dobrými povětrnostními podmínkami, takže kite kurzy jsou stále v plném proudu. Všichni, kteří zde míří za kurzem nebo si jen zajedit mohou být zatím bez obav.
Aktuální info ze SKM
Aktuální info ze SKM Letošní prestižní soutěž ve snowkitingu s názvem SNOWKITEMASTERS je právě v plném proudu. Přinášíme vám krátký článek o tom, co se na soutěži událo z úst Martina Florka - našeho team ridera, který se letos soutěže osobně účastní.

ODKAZTelefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube