!!! Máme nový web !!! Koukni se zde www.kites.cz
Nová registrace | Přihlásit se

Aktuality a články

Kategorie: Články - nauč se | Novinky - vše | Aktuálně | Kite kurzy | Kite centra

Pár slov o autorovi článků...

KITE KURZ ZDARMA
KITE KURZ ZDARMA Opět jednomu z vás dáme KITE KURZ zcela ZDARMA...

Co je pro to potřeba udělat?
Najít na našich webových stránkách 3 soutěžní kódy, tyto zaslat a počkat na losování. Více informací na daném odkaze.

Kite kurz zdarma
Kurzy Řecko-Rhodos
Kurzy Řecko-Rhodos Opět jako v předchozích sezónách se i letos můžete zúčastnit kiteboarding kurzu v Řecku na jedné z nejznámější a nejnavtěvovanější pláži Prasonisi - Rhodos. Pokud ještě nemáte naplánovanou aktivní dovolenou, určitě si přečtěte tuto nabídku.

Kiteboarding kurzy Řecko
Staň se instruktorem v BEST KITE SCHOOL
Staň se instruktorem v BEST KITE SCHOOL Team BEST KITE SCHOOL hledá kite instruktora do svého týmu. Chceš jezdit po světě, vydělat si peníze a přitom kitovat?

Pošli svůj životopis na info@kite-skola.cz Uveď své zkušenosti s kitingem, dosavadní práce a proč tě tato pozice zajímá.

Jaké předpoklady bys měl(a) mít?
- být nadšený(á) kiter(ka)
- být časově flexibilní k zahraničním cestám
- umět komunikovat s lidmi
- příjemná a odpovědná osobnost


Co můžeš získat?
Pokud jsi kreativní, schopný a aktivní člověk, získáš nejen dobrý výdělek, ale také možnost se dostat na různé zajímavé kite lokality po celém světě. Navíc získáš spousty firemních výhod a široký přehled o dění ve světě kitingu.

Další informace: Iveta Minářová, 00 420 736 767 231
Kiteboarding kurz zdarma
Kiteboarding kurz zdarma A je to tady! 5 výherců 3-denního kite kurzu na Rujáně v hodnotě 4900 Kč ZDARMA bylo vybráno!

Pokud jste se v termínu od 15.5. do 15.6.09 zúčastnili naší akce, mohli jste to být vy.

Jestliže jste od nás dne 16.6. obdrželi potvrzující e-mail jste tím šťastným výhercem! Pokud ne, není nic ztraceno. Výherci jsou sice stanoveni, ale stále může být určen náhradník v případě, že by se vybraný účastník z jakéhokoli důvodu nemohl kurzu účastnit.

A možná to budete právě VY! Stále tedy není nic ztraceno.

Pokud přesto nebudete tím šťastlivcem, máme pro vás skvělou novinku.

Každý měsíc, počínaje červencem budeme každý měsíc jeden námi vybraný kite kurz darovat? A nyní již v termínu dle vlastního výběru !!! Tak neváhejte a jděte do toho...

Kiteboarding kurz zdarma
Kiteboarding kurzy - Řecko
Kiteboarding kurzy - Řecko Tak jako v předešlých letech i letos vám nabízíme kurzy kiteboardingu v oblíbené destinaci - Řecko, Rhodos. Termíny kurzů jsou opět libovolné a vyučovat vás bude jeden z našich IKO instruktorů Pavel Děrgel. Veškeré detaily vám budou k dispozici od 15.6.09 od kdy se taktéž budete moci zúčastnit kite kurzu.
Landkiting kurzy u nás...
Landkiting kurzy u nás... Láká vás tento sport, uvažujete nad absolvováním některého z kurzů, ale na vodu je to z ruky a zima ještě daleko? Jsou tady landkiting kurzy?

V tomto článku se dozvíte, jaké výhody získáte, zůčastníte-li se některého z těchto kurzů a jak se vám může hodit pro sníh či vodu.

Landkiting kurz
Akční ceny
Akční ceny V období do 30.5.2009 máte jedinečnou možnost využít slevy 500 Kč na kterýkoli z vámi vybraného kurzu na Rujáně v termínu, který si sami zvolíte! Naučte se kiteboarding v jedné z nejpopulárnějších lokalit s dobrou dostupností. Pro týdenní kurzy jsou navíc v ceně připraveny i nestandardní programy...

ODKAZ
Kurzy na Rujáně!
Kurzy na Rujáně! Ty z vás, kteří plánují zůčastnit se některého z dostupných kite kurzů jistě bude zajímat jakou lokalitu, proč, za jakou cenu a za jakých podmínek zvolit... Zde je článek díky němuž získáte větší přehled o realizaci kite kurzů na německé Rujáně a proč se ho zůčastnit.

ODKAZ
Aktuální nabídka kurzů
Aktuální nabídka kurzů Jaro je pomalu tady a s ním i landkiting kurzy v několika destinacích v ČR a kurzy na vodě v jedněch z nejlepších zahraničních lokalitách. Aktuální nabídka volných termínů pro jaro/léto bude na webu aktualizována do 10.4. Veškeré informace pak naleznete v sekci TERMÍNY KURZŮ.

Těšíme se na vás již brzy...
Kurzy stále běží...
Kurzy stále běží... Spousta z vás se dotazuje, zda na Božím Daru ještě stále probíhají snowkiting kurzy?

Na základě současných sněhových podmínek zatím kurzy stále běží, od 17.3. pak zejména o víkendech. V následujících dnech jsou hlášeny teploty opět pod nulou + srážky, takže věříme, že sníh ještě do konce března zde na Božím Daru vydrží.

Máte-li stále zájem zůčastnit se snowkiting kurzu, učiňte tak co nejdříve. Využijte svou poslední možnost na sněhu letošní zimní sezónu.

Případně se budeme těšit na viděnou na landkiting kurzu či již brzy také na vodě?Telefon: 736 767 231 (9-15:00)
Zdarma: 800 400 472
Chat: nonstop
e-mail: iveta@kites.cz


Dárkové balíčky

Ticket Ticket


FacebookFacebooku PicasaPicasa
YouTubeYouTube